Neznáte postupy internetu ani marketingu a v celém virtuálním světě se tak trochu ztrácíte? Máte své vlastní webové stránky, na kterých prodáváte? Jedná se o formu eshopu? Nebo naopak mají za úkol informovat občany o nějakých skutečnostech či událostech? Ať tak nebo tak, jestliže chcete být na internetu vidět, musíte mít nejenom správně nastavené své webové stránky, které budou mít zajímavý a čtivý obsah, ale musíte využít také služeb SEO.
podnikání graf

SEO marketing je tajemné odvětví. Ovšem i do těchto tajemných zákoutí tohoto tématu se dá nahlédnout. Možná zde najdete právě to, co již dlouhé měsíce hledáte – vyšší návštěvnost vašich webovek.

Optimalizace stánek pro internetové vyhledávače

Jen málo lidí opravdu pronikne do všech tajů tohoto tajuplného odvětví. Ovšem naše firma má již 8 let zkušeností a neustále se novým trendům přizpůsobuje, o čemž svědčí také nový typ revolučních PR článků, které nyní nabízíme. Ty odpovídají nejvyšším požadavkům internetu a prohlížečů.
kancelář podnikání

Jak a s čím pracujeme? Chcete nahlédnout do zákoutí tohoto tématu? Zde je malá ochutnávka

1) On-page faktory – nastavení webu

Klíčová slova – nejprve s vámi vybereme vhodná klíčová slova. Tento úkol je prioritní, protože na klíčová slova se následně budou psát texty a články. Nevhodná slova také mohou celou naši práci zhatit, proto je opravdu důležité, abychom při jejich výběru byli pozorní.

Analýza – podíváme se, jestli není váš web chybně nastavený po technické stránce. Případně to opravíme.

2) Off-page faktory – linkbuilding

Pokud je web správně nastavený, můžeme přejít k psaní článků. Linkbuilding by se měl budovat pravidelně. Nejlepší cesta je měsíční správa webu.
podnikání dokumenty

Psaní článků:

ü PR články – základní verze 1.0. nízká cena a vysoký efekt.

ü Revoluční PR články – revoluční typ verze 2.0. Upravená forma, která vám zajistí ještě vyšší efektivitu, ale zároveň pořád slušnou cenu. Splňuje vyšší požadavky prohlížečů.

ü Tematické PR články – články se píší na tematické weby.