Pokud však klikáte jen namátkou, může se stát, že narazíte na video, které byste chtěli mít u sebe na svém počítači. Proč? Zde je důvodů více, ale nejsilnější je ten, že se domníváte, že by video z onoho serveru mohlo zmizet, tak jak se zcela běžně stává. Vy si sice video uložíte, nebo si jen poznačíte jeho umístění a když jej chcete ukázat známým, či někomu z rodiny video je fuč. Proto byste jej měli rádi uloženo na svém počítači. I když je tento termín nepřesný, běžně se používá. Vy si film prostě chcete jen uložit. A to na svůj hard disk ve vašem notebooku. Například.

znak vimea

Jenže často bývá problém, jak to video dostat z webu k sobě. Ikonka pro stahování nikde a vy musíte hledat a přemýšlet. Mnohdy zdlouhavě a mnohdy neúspěšně. My se nyní podíváme, jak stáhnout video z Vimeo. Například.

Vimeo jak je známo je podobná platforma jako je asi nejznámější YouTube. Takových podobných je samozřejmě hodně, ale nás bude zajímat právě tento již popsaný zdroj. Nuže, pokud se domníváte, že vás zde budu učit nějaké složitosti, a ještě v angličtině, tak vás mohu ujistit, že tomu tak rozhodně nebude. Zvládne to i cvičený šimpanz, a to v poměrně krátké době. Víte proč? Protože se žádné složitosti nekonají.

Vy si prostě jen klikněte na odkaz zde v tomto článku. Tento odkaz neboli link vás hodí na web pro stahování. Vy si jen vyberete z proužků ten pravý a je hotovo. Pak už jen stahujete z potřebného zdroje a nemusíte dělat vůbec nic. A to i bez znalostí jakéhokoli cizího jazyka.

hard disk

Takže zde vidíte, že to jde i bez složitostí a bez otravného stahování dalších programů, které vám jen přinesou do počítače některá nepříjemná překvapení. Nějaký vir je jen to nejmenší. Horší je špehovací program, pomocí kterého vám může hacker drobátko pročistit účet v bance. Takže raději používejte článkem doporučený způsob.