Mobilní domek Relax 1 je novostavba s designem celodřevěného domku. Fasáda je vyvedena v tmavě hnědém, dřevěném obložení z borovicových palubek. Domek má sedlovou střechu s červeným oplechováním. Navenek působí jednoduše, ale přitom zaručuje plnohodnotné užívání po celý rok. Dostatečná tepelná izolace, energeticky úsporná okna i dveře zajišťují finančně nenáročný provoz i v tomto období, kdy energie se dostávají do každodenních rozhovorů. Tedy úspory energie.

Interiér ve světlém dřevě

Domek je nabízený bez nábytku. To ovšem neznamená, že není vybaven zařizovacími předměty. Například koupelna je vybavena naprosto úplně. Je navíc prostorná. Nechybí v ní sprchový kout, samostatné umyvadlo ani klasické WC. V koupelně je rovněž umístěný bojler na přípravu teplé vody.

Mobilní domek je koncipován ve stylu lovecké chatky. Proto je interiér, stejně jako interiér, vyvedený ve dřevě. Všechny stěny jsou z borovicových, světlých palubek. Ze stejného materiálu jsou rovněž stropy v celém domku.

Domek je koncipován klasickým způsobem. Velká místnost je připravena na instalaci kuchyně a nábytku obývacího pokoje. Místnost je veliká, určitě nebude problém ji zařídit moderně hezky.

Koupelna

Zařídit pohodlnými postelemi bude muset nový majitel také ložnice, ale to je jaksi samozřejmé. Pak už jen umístit na stěny nějaké dekorace a může se vesele bydlet.

Domek lze umístit kdekoliv na pozemku. Určitě mu bude slušet připojená dřevěná terasa, případně vybavená pergolou. Když se navíc přes terasu napojí vstup do domku, zvýší se tak jeho užitná plocha. Na terase může vzniknout místo pro obědy v letních dnech, nebo přímo se dá ni umístit gril.

Domek Relax 1 https://www.top-mobilnidomy.cz/mobilheimy/-708/ lze pořídit za cenu kolem tři čtvrtě milionu korun. Za tuto cenu získáte možnost jednoduchého bydlení, nebo místo pro pohodlnou rekreaci. Určitě se také hodí jako přechodné bydliště při stavbě nového pevného domu.