Přivítejte východ slunce na odrazové ploše

Trampolíny o velkém průměru, řekněme např. 366 cm, jsou ideálním prostředím pro ranní posezení s kávou, palačinkami nebo sendvičem. Klidně si tu můžete dopřát i něco zdravějšího, třeba pomerančový džus nebo náhražku kávy v podobě cikorky. Snídat na trampolíně a přivítat slunce na obloze je v létě nesmírně romantické, zvláště pak s partnerem, který je vám nablízku. Tehdy to chce ovšem sundat ochrannou síť, aby vám nekazila výhled.

trampolína s ochrannou sítí

Zahrajte si karty

Kruhová odrazová plocha je ideální pro hraní deskových her, ale třeba takové „Člověče nezlob se“ nebo šachy byste měli mít magnetické kvůli nebezpečí pádu figurek z hrací plochy. Pro hraní karet je ale tento prostor dostačující.

Meditujte

Meditovat na kruhové ploše trampolíny? Proč ne, je to skvělé relaxační prostředí. Dostatečně měkké, vysoko nad zemí, takže vás tu nikdo neruší, pouze si dejte pozor, abyste měli vypnutý mobil, který by vás rušil a rozptyloval. Kromě meditace tu můžete i zkusit protahovací cviky, můžete se tu na chvíli natáhnout na záda, můžete se tu stočit do klubíčka, anebo si sem pak vzít notebook a vyvíjet tu pracovní činnost.

velká trampolína

Postavte si na trampolíně stan

Víte, že se prodávají i stany na trampolíny? Jsou to klasické kupole s opěrnými laminátovými tyčemi, které velice snadno postavíte na odrazové ploše. Stan má svůj zavírací vchod a můžete tu samozřejmě i spát. Takové dobrodružství bude lákat zejména vaše ratolesti, pokud nějaké máte, a pokud ne, zkuste to sami, uvidíte, že se tu nebudete nudit.

Procvičujte chodidla

Kde kdo vám bude popisovat, jak jsou trampolíny úžasné pro krevní oběh, lymfatický a imunitní systém a pro lepší kondičku, ale málokdo se pozastaví nad tím, že si tu můžete perfektně posílit klenbu vašich chodidel a zabránit tak plochým nohám. Můžete se tu pohupovat a zvedat se na špičky a střídavě poskakovat naboso, aby se svalstvo chodidel pořádně zaměstnalo. Pohyb naboso na trampolíně nahrazuje bosonohou chůzi v přírodě, která nám tolik schází.