Máte vlastní firmu a už se dlouho potýkáte s problémy ohledně pronájmu? Pokud ano, sáhněte po výhodnějším pronájmu a nechte svojí firmu přestěhovat na nové sídlo. Se stěhováním Vám pomůže profesionální firma, která se přímo stěhováním firem a kanceláří zabývá. Stěhování firem Praha Odnesto.cz, se o všechny věci postará a přestěhuje celou vaší firmu na nové sídlo.

Jestliže jste tedy sehnali nový pronájem, který se Vám v budoucnu zaručeně vyplatí, bez rozmyšlení běžte do toho. Stěhovací firma Vám zařídí bezplatnou prohlídku technikem, který zhodnotí celé stěhování a udělá přesný postup. V případě, že je Vaše firma opravdu velká, je tato prohlídka nezbytná.

stěhování (2)

Tak jako při každém stěhování, si může nechat poslat dopředu obalový materiál, který Vám bude doručen na danou adresu. Jedná se o krabice, bublinkovou folii, nebo také lepicí pásky a jiné. Samozřejmostí bude také rychlá instruktáž ohledně obalového materiálu, kterou Vám poskytne pracovník firmy. Pokud budete chtít stěhovat IT techniku, nebo servery a tiskárny, je na celý proces přísně dohlíženo. Během přepravy a přesunutí techniky je neustále kladen důraz na to, aby nedošlo k žádnému odcizení.

stěhování (8)

Ideálním řešení je přestěhovat kancelář, či celou firmu během víkendu, či svátků. Během těchto dní je minimální provoz a nikdo ve firmě nepracuje, proto nedojde k jakémukoliv narušení chodu stěhování. Pokud půjde o velké skříně, nebo větší nábytek, pracovníci firmy ho celý demontují a opět smontují na novém místě firmy. Může se také jednat o recepci, nebo velké stoly v promítacích sálech. Mimo to firma stěhuje také těžká břemena, jako jsou tiskárny, serverové racky a mnoho dalšího.

Pokud jste tedy dostali výhodnou nabídku na prostory, které jsou pro Vás výhodnější než stávající, neváhejte a běžte do toho. Nejen, že ušetříte peníze, ale také nebudete mít práci se stěhováním, kterou za Vás udělají profesionálové.