Zařídit nový interiér stojí hodně sil, hledání, přemýšlení, měření a především shánění. Vždy máme nějakou představu, ale jen těžko se pak realizuje, když vymyslíme originální provedení celého prostoru. Pokud i vy chcete pro svůj nový byt či dům specifické kousky nábytku, které nepotkáte v každém hotelu či na návštěvě u známých, rozhodně můžeme doporučit designový nábytek z masivu. Například designový konferenční stolek z masivu dokáže naprosto rozzářit prostor obývacího pokoje. K dispozici jsou různé odstíny i provedení, a samozřejmě různé rozměry, aby si mohl vybrat skutečně každý podle svých možností – ovšem masiv sluší malému i velkému prostoru. Pokud máte například propojený obývací pokoj s kuchyní či jídelnou, určitě můžeme doporučit také krásné jídelní stoly, či rovnou jídelní sestavy, čímž propojíte celý prostor a bude vypadat úchvatně. Pro toho, kdo by chtěl sladit úplně vše, jsou v nabídce také příborníky, různé vitírny či stále oblíbenější truhlice. Pokud jste milovníky vína, určitě by neměla chybět ani skvělá vinotéka, díky které si uchováte veškerá vína pohromadě i se sklenkami.

konferenční stolek

Pro snadnější orientaci můžete v nabídkách filtrovat. Vyberte si jednoduše danou kategorii, můžete zvolit odstín dřeva, které byste chtěli vyhledat, následně je možno nastavit také potřebné rozměry, aby se vám zbytečně neukazovaly takové kousky, které se vám do prostoru nevejdou. V neposlední řadě lze volit rozpětí ceny a také dobu dodání – v některých případech je totiž nábytek na objednávku.

jídelní stoly

Pokud byste rádi našli inspiraci, nebo ještě přesně nevíte, co potřebujete, můžete využít naše obecné kategorie – zahradní nábytek, předsíň, kancelář, jídelna – a najít to pravé ořechové, co oživí interiér přesně podle vašich představ.

A pokud byste chtěli masivem provázat celou obytnou plochu, jistě vás potěšíme, protože jsou k dispozici i kousky do ložnice, nechybí křesla nebo rovnou celé kolekce nábytku.