About You je německý internetový obchod v sortimentu oblečení a obuvi pro veškeré zastoupení naší populace. Pořídíte tu spodní prádlo, obuv, trička, halenky, mikiny, košile, kalhoty, svetry, bundy, čepice a další výrobky od více něž patnácti stovek značkových výrobců. About You patří k nejznámějším a největším prodejcům v tomto sortimentu již od roku 2018, pohodlně si tu online nakoupíte z křesla obývacího pokoje prakticky cokoli. Čím si tento obchodník své zákazníky získal, a proč rádi nakupují právě zde?

dívka ve svetru

Slevy – nakupovat se slevou je běžné a mnoho lidí vyhledává zboží zejména na základě slev. Tento obchod umožňuje nakupovat se slevou About You poměrně často, například prostřednictvím slevových kupónů na vybrané či veškeré zboží. Slevy však nejsou jediným benefitem tohoto portálu.

Zboží špičkové kvality – neočekávejte, že levné oblečení tu bude odpovídat nízké gramáži textilií v některých tržnicích, za dobrou cenu pořídíte u About You výrobky ve špičkové jakosti a budete tu pak chtít nakupovat častěji či dokonce pravidelně.

dámské oblečení

Materiál – výrobky mají dostatečně obsáhlý popis a produktové fotografie, abyste dokázali posoudit, zda jsou pro vás nabízené modely dostatečně atraktivní. Rozhodovat mohou jak barvy a střih, tak zejména materiál. Ten může být přírodní či syntetický, tedy v podstatě obdoba nabídek všech známých prodejců oblečení a bot na Internetu.

Jak je to s dopravou – na About You nakupujete vždy s dopravou zdarma. Může se to zdát neuvěřitelné či dokonce podezřelé, ale je to tak. Bezplatná přeprava zboží se vztahuje na veškeré nabízené zboží bez ohledu na cenu a množství. Za dopravu nezaplatíte ani korunu i tehdy, potřebujete-li cokoli vyměnit, reklamovat nebo vrátit. Toto je výhodné i tehdy, jestliže nakupujete oblečení a obuv jako dárek, a pouze odhadujete velikost a další parametry s rizikem, že se zrovna nemusíte „strefit“ do toho „pravého ořechového“.