V době našich těhotných babiček, nebylo moc možností, když se jednalo o výběr a nákup těhotenského oblečení. Musely nosit velké pytlovité šaty, připomínající plachtu na stan, v kombinaci s nelichotivými vzory. Naštěstí to mají dnešní maminky mnohem jednodušší a dají se sehnat krásné a pohodlné těhotenské věci.

Jako nastávající mamince a prvorodičce se vám hlavou může honit spousta otázek. Jako jestli těhotenské šaty opravdu budete potřebovat a budou tyto věci cenově dostupné?
Některé prvorodičky jsou nosí své běžné oblečení, zejména potom maxi šaty a další věci volného stylu a tím pádem se vyhnou velkým investicím do těhotenského oblečení. Mezitím ostatní maminky zjišťují, že je těžké vypadat upraveně nebo se cítit pohodlně v čemkoli jiném než v těhotenských šatech https://www.mlada-moda.cz/tehotenska-moda/saty.

pregnancy dress

Vždy jde zejména o otázku osobních preferencí a toho jak se vy cítíte. Pokud ve své skříni nebo v části patřící vaší drahé polovičce, najdete něco pohodlného a v čem se cítíte skvěle, neváhejte a oblékejte. Rozhodně nemějte špatný pocit z toho, že si vyměníte pár věcí s vaším partnerem, abyste měla co na sebe.
Nezapomeňte, že nosit těsné oblečení se během těhotenství obecně nedoporučuje. Kromě pocitu nepohodlí může těsné oblečení také vést k řadě problémů. Například nošení těsného oblečení může způsobit bolest v různých částech těla. Může také snížit krevní oběh a může dokonce vést k kvasinkovým infekcím. Výsledkem nošení nepohodlného oblečení je následný průzkum poloviny skříně patřící vašemu partnerovi, anebo výlet do obchodního centra, kde těhotenské oblečení prodávají.

pregnancy black

Rozhodně se nenechte nijak rozhodit tím, že se vaše tělo mění a jeho některé části se zvětšují. Na hloupé narážky svého okolí reagujte s klidem a nadhledem. Protože vy odvádíte tu nejzáslužnější práci na světě, dáváte život novému človíčkovi, který ve vás roste. Kupte a noste co vám dělá dobře a je vám pohodlné.