Cestovat do Portugalska je velmi dostupné

Cestovat do Portugalska je velmi dostupné

Letenky jsou v současnosti velmi levné. Jak to, že je to možné? Letadlo je totiž velký dopravní prostředek, jehož provoz stojí neuvěřitelné peníze. I přesto je však možné najít cestovní tikety do jiné země za několik stovek korun. Tyto ceny jsou vytvořeny zejména umělým tlakem nízkonákladových společností, které se snaží stáhnout ceny na opravdové minimum. To přitom platí i pro letenky Praha Lisabon, které sice již nestojí několik stovek, ale i tak za cenu kolem 2 000 Kč přímo z Prahy jde o částku, za kterou byste se tam žádným jiným způsobem nedostali.

vzlétající letadlo

Jaké aerolinky a spoje je možné využít?

Pokud se budete chtít dostat do Portugalska, nejspolehlivěji vás tam dovezou samotné portugalské aerolinky, které nesou označení TAP. Kromě toho je také možné využít nízkonákladové společnosti, nicméně tyto spoje již nelze využít z Prahy, ale spíše z Vídně či dalších blízkých letišť, odkud startují nízkonákladové aerolinky. Právě tehdy lze očekávat velmi slibné částky, které se budou blížit standardu, který lze očekávat v případě cest do Portugalska.

Proč létat do zahraničí?

  • Poznáte nová místa, nové krajiny a kultury
  • Uvidíte kus světa, což je samo o sobě zážitkem
  • V případě učení se cizím jakým budete mít příležitost daný jazyk využít v praxi
  • Nebudete omezeni na Českou republiku, ale budete vědět, jak to funguje za hranicemi

Lisabon v Portugalsku

Cestování je báječná zábava, koníček a zkrátka radost do života. To přitom platí spíše o cestování svobodném, tedy takovém, kdy vás nikdo neřídí. Proto je nejlepší si najít spoje zcela svépomocí, všechno si vyřídit svépomocí, a následně si už jenom užívat toho, že jste na úplně jiném místě, než obvykle býváte, přitom s radostí toho, že máte možnost poznat tak krásné místo, jako je právě Lisabon. Pokud totiž v Portugalsku něco stojí za to, pak je to právě tohle zajímavé město a celá jeho aglomerace.